درباره ما

  • فروش آنلاین با بهره مندی از کارشناسان و متخصصان واحد فروش و نیروی کارامد در زمینه اطلاعات محصولات سعی بر آن دارد کالاهای با کیفیت با مشخصات دقیق کالاها نسبت به راهنمایی کاربران و به نتیجه راندن آنان در زمینه کسب اطلاعات صحیح محصولات انجام دهد.

 

  • بازرگانی نادری در راستای اهداف توسعه اقتصادی کشور اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی froshonline.com کرده اند. راهبرد froshonline.com به عنوان یک بازار مجازی آنلاین، کمک به تولید کنندگان داخلی، تأمین کنندگان و عرضه کنندگان برتر کالا از طریق فراهم نمودن بستر و فضایی رقابتی و سالم است تا تأمین کنندگان محترم بتوانند به راحتی و به طور مستقیم، بدون واسطه و در شرایطی منصفانه محصولات خود را به مشتری نهایی عرضه کنند.

 

  • وجود معضلاتی چون ترافیک شهری، آلودگی هوا، نگرانی از وجود کالاهای قاچاق و غیر اصل در بازار و یا بعضاً عرضه محصولات با قیمت های غیر واقعی که امروز با آن ها درگیر هستیم همگی اهمیت وجود مراجع معتبری چون froshonline.com جهت ارائه محصولات به صورت مجازی را بیش از پیش نشان می دهد.

 

  • آشنایی هر چه بیشتر عموم مردم جامعه با مقوله فروشگاه های مجازی و فرهنگ خرید آنلاین در کنار احترام به این حق مسلم مشتری که کالای مورد نظرش را با اطمینان از اصالت و با قیمت مناسب، با برخورداری از گارانتی و خدمات پس از فروش دریافت می کند، از جمله مهم ترین اصول و خط مشی froshonline.com می باشد. رویکرد ما در این باره این است که با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات آنلاین به مشتریان گرامی، تجربه یک خرید آنلاین خوب و اطمینان بخش را برای آن ها رقم زنیم.

 

 

تمامی حقوق فروش آنلاین متعلق به بازرگانی نادری ( فروش آنلاین ) می باشد.